Задати запитання / замовити дизайн он-лайн
Студія дизайну nova-дизайн

 

Ми створюємо, проектуємо та оформляємо:

Інтер'єри приватних помешкань дизайн квартири, будинків, котеджів, саун, студій, мансард
Інтер'єри офісних приміщень: дизайн офісів, кабінетів, представництв
Інтер'єри комерційних об'єктів: дизайн магазинів, ресторанів, салонів, готелів, барів
Ландшафтний дизайн озеленення, водоспади, альпійські гірки, доріжки
Створення фірмового інтер’єру компанії Розробка індивідуального стилю оформлення офісів компанії, її представництв, мереж магазинів тощо (приклад тут)

Як відбувається робота над проектом

1 етап  - Вивчення об’єкту
Все починається із знайомства з замовником та об’єктом. В першу чергу ми знайомимось з Вами, вибираємо та узгоджуємо прийнятну Вам модель співпраці. Далі ми вивчаємо особливості обєкту, його архітектуру, здійснюємо обміри. Спілкуючись з Вами, ми визначаємо майбутнє стильове та ергономічне оформлення об'єкту, враховуючи Ваші бажання та уподобання. Саме Ваші інтереси будуть закладені в основу створення проекту. Ми визначаємо умови, обсяги, терміни і починаємо працювати.

2 етап - Проект дизайну інтер’єру.
На даному етапі створюється візуальна пропозиція дизайну, що дає змогу побачити замовнику як буде виглядати створений інтер'єр. Також узгоджуються основні ключові рішення, які пов’язані з переплануванням об'єкту, розміщення функціональних зон, набір та розташування меблів, оздоблення і декор. Результатом даного етапу є готова концепція, кольорове та стилістичне рішення та фотореалістичні зображення вигляду Вашого об'єкту.

3 етап - Робочий проект дизайну інтер'єру
На даному етапі розробляється проектна документація - повний комплекс креслень, які надаються майстрам / підрядникам для втілення нашого проекту на практиці. Такими є плани перепланування, схеми розміщення освітлення, сантехніки, розеток, розкладки плиток кухні, ванни, паркету, специфікації сантехніки, освітлення, мебелі і т.д. Дана проектна документація є практичним посібником у правильному впровадженні ідеї дизайнера.

4 етап - Авторський супровід
Цей етап розпочинається паралельно з початком ремонтних робіт, і є дуже важливим в процесі реалізації ідеї дизайну, який максимально відповідає задуму дизайнера. На даному етапі відбувається:
    -   внесення в робочі креслення корректив, які виникають після демонтажу / монтажу стін та перегородок,
        вирівнювання підлог, стін, стелі
    -   контроль та консультації виконання монтажних та облицювальних робіт, відповідності їх проекту
    -   підбір та замовлення облицювальних матеріалів, сантехніки, інших необхідни матеріалів
    -   поради та консультації  у підборі кольорів стін, фактур штукатурки, вибору меблів, їх проектуванні,
        замовленні та розташування і т.д. - все, що повязано з усною консультацією
    -   виїзди в магазини для консультацій у підборі предметів інтер'єру, техніки.

5 етап - Декорування
На даному етапі виконується підбір тканин (штори, скатертини, серветки), килими (доріжки, коврики та паласи, для прихожої та ванної кімнати), необхідні аксесуари з металу та інших матеріалів (для санвузлів, камінів, кухні), елементів інтер'єру (картини, фотографії. антикваріант, скульптури, підсвічники, люстри, декор), квіти, вазонки та вази. Загально кажучи, декорування - це підбір фінальних штрихів вигляду об'єкту, які надають їй ергономічної та гармонійної довершеності.

 

 
Дизайн інтер'єру | Дизайн екстер'єру | © 2005-2010 Студія дизайну "Nova-дизайн", м. Львів
                     
           
           

 

                  UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины        Каталог сайтов на http://www.allproperty.com.ua/         Квартира.com                      каталог сайтів        BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: недвижимость, оборудование, строительные услуги  

           Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів